Deň matiek

Druhú májovú nedeľu mali sviatok všetky MAMY. Deň kedy si pripomíname dôležitosť žien, matiek. Matka je človek, ktorý nás nosil pod srdcom, človek, ktorý nám dal nezištnú lásku a starostlivosť od nemluvňata až po celý jej život. Nie je nič váženejšie ako byť matkou. Všetky matky určite potvrdia, že byť mamou je niečo nádherné, napĺňajúce, radostné zároveň aj zodpovedné, veľa raz náročné niekedy bolestné. Všetci to vieme. Pre každého je jeho mama tou najdôležitejšou osobou na svete.

Milé mamy a staré mamy želáme vám, aby ste zo svojich vnúčat mali vždy radosť. Ak sa vo vašich očiach niekedy kvôli nim objavia slzy, nech sú to len slzy šťastia. V mene vašich detí vám DAKUJEME za každé milé slovo, bozk, úsmev i povzbudenie. Buďte nám zdravé, krásne a milé a buďte s nami ešte dlhé roky.

Deň matiek je príležitosť všetko toto si pripomenúť, aby sme na to v bežiacom kolobehu života nezabúdali.
Preto Dovoľte nám aj touto cestou sa srdečne POĎAKOVAŤ folklórnemu súboru „OLŠAVČAN“, od svojho vzniku je charakteristický svojim nadšením, elánom a talentom. A spríjemnil popoludnie aj nám krásnym kultúrnym programom. Priniesol radosť a potešenie.

SRDEČNE ĎAKUJEME❤️❤️❤️

« z 2 »